Традиционална промоција вуковаца, ђака генерације и осталих награђених ученика

13.6.2024

Традиционално на самом крају школске године, промовисани су вуковци, ђак генерације и ученици који су у другим областима појединачно представљали  ОШ ,,Стефан Немања''  на свечаном родитељском састанку који је одржан 13.јуна.

Ове године, са поносом испраћамо генерацију 2009.  у којој су ђак генерације Јована Глиџић, ученица одељења VIII-3 и похваљени ученици Вујадин Тасић из VIII-5 и Мина Милић, из одељења VIII-3 за изузетно репрезентовање наше школе.

Поред већ поменути ученика, промовисани су и похваљени и други ученици на основу својих едукативних и спортских постигнућа током свог школовања и на задовољство својих школских другова и учитеља и наставника.

ОШ ,,Стефан Немања'' честита свим ученицима осмог разреда на успешном завршетку основно-школског образовног циклуса и жели срећу на завршном испиту који их очекује.