Пријем првака

1.9.2023

У петак 1.9.2023. године у 10 сати у организован је свечани пријем првака у дворишту наше школе. Учитељице првог разреда припремиле су занимљиву приредбу, а старији дугари су музиком и забавом исказали добродошлицу нашим новим ђацима.

Будући прваци упознали су своје учитељице и добили поклоне од Општине Пантелеј и Града Ниша.

Ове школске године наша школа уписала је чак шест одељења првог разреда и 170 ђака првака. Деца су увек била наша највећа вредност и богатство, а бројност ученика заштитни је знак ове школе.

Част нам је што су и ове године родитељи и ученици препознали наш труд и рад, указали нам поверење и поверили нам децу. Осећамо сада још већу одговорност да оправдамо поверење и сталним усавршавањем покажемо да смо све бољи и увек корак испред свих.